O mnie

Jako lekarz weterynarii współpracuje z Zakładami Leczenia Zwierząt na terenie Lubelszczyzny, Podkarpacia, Mazowsza, a także w trakcie badań wyjazdowych – w wybranych miastach w Polsce, gdzie zajmuje się diagnostyką i terapią chorób układu krążenia małych zwierząt. Dysponuje własnym, nowoczesnym sprzętem, który pozwala  mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, proszę o kontakt telefoniczny pod nr 666 330 323, lub wiadomość poprzez formularz kontaktowy w zakładce „kontakt”.

lek.-wet-Maciej-Głębicki-768x1024

lek. wet. Maciej Głębicki

Tytuł lekarza weterynarii otrzymałem na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w 2015 roku. Już na etapie studiów związałem się z dziedziną kardiologii małych zwierząt, której poświęcałem najwięcej czasu odbywając staże i praktyki kliniczne.

Obecnie konsultuję pacjentów w kilkunastu zakładach leczniczych, przeprowadzam badania w kierunku wad wrodzonych, screeningi hodowlane. Stale podnoszę swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach tematycznych w kraju i zagranicą.

Moim szczególnym zainteresowaniem są wady wrodzone i nowoczesne metody obrazowania.

Od 2016 roku jestem członkiem ESCV ( European Society of Veterinary Cardiology – Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologów Weterynaryjnych).

cropped-cropped-header-image.png

%d blogerów lubi to: