Sprzęt

 

Vivid_iq_02_1

GE VIVID IQ 4D 

To najbardziej rozbudowany, przenośny system do zaawansowanej diagnostyki kardiologicznej najtrudniejszych pacjentów. Aparat wyposażony w komplet głowic kardiologicznych ( w tym w głowicę matrycową M5sc-RS) pozwalający na diagnostykę zarówno najmniejszych pacjentów jak i bardzo dużych zwierząt. Specjalistyczne aplikacje kardiologiczne typu AutoEF, AFI ( Automated Function Imaging), Spackle Tracing, oraz Tissue tracking pozwalają na dokładną analizę ruchów miokardium i umożliwiają wczesną diagnostykę regionalnych zaburzeń kurczliwości w obrębie jam serca.

Aparat wyposażony w głowicę przezprzełykową (TEE) oraz obrazowanie 4D, znacznie rozszerzając możliwości diagnostyczno-terapeutyczne.

 


 

Aparat EKG SCHILLER CARDIOVIT FT-1

 

Najnowszy, innowacyjny produkt firmy SCHILLER.

12-odprowadzeniowy elektrokardiograf przeznaczony do rejestrowania, wyświetlania i pomiarów EKG spoczynkowego z jedna z najwyższych na rynku częstotliwości próbkowania.

 


dopplerVET BP

Jest to aparat do pomiaru ciśnienia krwi z wykorzystaniem dopplerowskiego detektora przepływu.
Pomiar ciśnienia skurczowego krwi u zwierząt metoda nieinwazyjną przy użyciu tego urządzenia cechuje się najmniejszym przekłamaniem i pozwala na bardzo precyzyjne ustalenie wartości tego parametru u pacjenta.

Holter SRA+ V2

Badanie wykonywane na aparacie firmy SRM – najmniejsze urządzenie na rynku pozwalające na rejestracje zapisu do 72h. Ze względu na swoje małe rozmiary jest niezastąpione w diagnostyce zaburzeń rytmu u kotów.  Rejestrator doceniony przez dyplomowanych specjalistów ACVIM.

Zapis najczęściej wykonujemy w interwale czasowym 24h, następnie za pomocą specjalistycznego oprogramowania dokonywana jest jego analiza.

%d blogerów lubi to: